Круглий стіл щодо розвитку соціального підприємництва Львівщини

Круглий стіл щодо розвитку соціального підприємництва Львівщини

Львівський обласний молодіжний центр та ГО “Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів” запрошують взяти участь в роботі круглого стілу «Шляхи розвитку соціального підприємництва Львівщини: формування міжсекторальної та міжрегіональної співпраці», який відбудеться 02.04.2017 у м.Львові.

Обов’язкова попередня реєстрація учасників до 28 березня 2017 року за посиланням: https://goo.gl/forms/GV4Cm8vqTrrGh0Mh1 .

Запрошуються представники органів місцевого самоврядування, ОГС, бізнесу, соціальні підприємці, молодь та інші зацікавлені особи м.Львів та Львівської області. Кількість учасників обмежена (до 25 осіб).

У програмі круглого столу обговорення існуючого та потенційного станів розвитку соціального підприємництва Львівщини, розробка механізмів подальшої міжсекторальної та міжрегіональної співпраці щодо розвитку соціального підприємництва.

Участь безкоштовна. Місце проведення заходу буде вказано зареєстрованим учасникам за результатами відбору в персональних запрошеннях, які будуть надіслані на електронні скриньки до 30 березня 2017 року. Всі питання, пов’язані з організацією та фінансуванням харчування, проживання та проїзду вирішуються учасниками самостійно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *