Тренінг з соціального підприємництва, м .Львів

Тренінг з соціального підприємництва, м .Львів

Львівський обласний молодіжний центр та ГО “Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів” запрошують на тренінг «Соціальне підприємництво як інструмент забезпечення сталого розвитку суспільства: визначення механізмів реалізації», який відбудеться 01.04.2017 у м.Львові.

Обов’язкова попередня реєстрація учасників на тренінг до 28 березня 2017 року за посиланням: https://goo.gl/forms/85ySuId2ZdkEeFGx1.

Запрошуються молодь, підприємці, ветерани АТО, внутрішньо переміщені особи, особи з особливими потребами, представники місцевих ОГС та органів місцевого самоврядування м.Львів та Львівської області. Кількість учасників обмежена (до 35 осіб).

У програмі тренінгу будуть розглянуті питання щодо сутності, значення, існуючого досвіду та механізмів реалізації соціального підприємництва як інструменту забезпечення сталого розвитку суспільства.

Участь у заходах безкоштовна. Організатори забезпечують робочими матеріалами та кавами-брейк під час проведення тренінгу. Місце проведення заходу буде вказано зареєстрованим учасникам за результатами відбору в персональних запрошеннях, які будуть надіслані на електронні скриньки до 30 березня 2017 року. Всі питання, пов’язані з організацією та фінансуванням харчування, проживання та проїзду вирішуються учасниками самостійно.

 

Контакти для довідок:

Ольга Котвіцька, керівник ГО “Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів”: olgakotvitska@i.ua

Василь Шатрук, менеджер з міжнародного розвитку Львівського обласного молодіжного центру: shatrukwork@gmail.com

Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *